اینترنت رایگان در گاجینو

بنا به درخواست کاربران و در راستای برقراری عدالت آموزشی، اینترنت گاجینو برای برخی اپراتورها رایگان شد. در تلاشیم تا به زودی امکان استفاده از اینترنت رایگان را برای کاربران سایر اپراتورها نیز فراهم کنیم، تا کاربران نگرانی از این بابت نداشته باشند. هم اکنون اینترنت مصرفی گاجینو برای اپراتورهای زیر به صورت رایگان محاسبه می شود.

در صورت استفاده از فیلترشکن یا vpn حجم مصرفی اینترنت شما بصورت عادی محاسبه می شود.

اینترنت رایگان در گاجینو

لیست اینترنت‌های با حجم مصرفی 100% رایگان

در صورت استفاده از این اپراتورها پهنای باند شما مصرف نمیشود

دیگه بهونه ای واسه درس نخوندن نداری…

با خرید پکیج می تونی به تمام امکانات اپلیکیشن دسترسی داشته باشی...

دیگه لازم نیست برای خرید بسته اینترنت هزینه کنی، تنها با دانلود و نصب اپلیکیشن گاجینو و تهیه اشتراک دلخواهت، می تونی بدون هیچ محدودیتی ویدئوی آموزشی ببینی، کتاب بخوانی، تست بزنی و تمرین حل کنی. فقط کافیه اینترنتی که استفاده می کنی از بین اپراتورهای طرف قرارداد گاجینو باشه.

اینترنت نیم بها برای باقی اپراتورها

اگه از اپراتور دیگه ای هم استفاده میکنی نگران نباش

اگه از اپراتور دیگه ای هم استفاده می کنی نگران نباش موقع استفاده از اپلیکیشن گاجینو، اگر اینترنتی که به آن متصل هستی، جزو لیست اینترنت های رایگان نباشه، حجم مصرفیت به صورت نیم بها محاسبه می شه. مثلا اگر می خوای یک فیلم آموزشی با حجم 100 مگابایت تماشا کنی، از بسته اینترنتیت تنها 50 مگابایت (یعنی نصف حجم فیلم) مصرف می شه.

اطمینان از ثبت گاجینو در لیست اینترنت نیم بها کشور

گاجینو در فهرست تعرفه ترجیحی سامانه متمرکز درخواست سازمان فناوری اطلاعات ایران به ثبت رسیده است برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کرده و فایل اکسل را دانلود نمایید

لیست اینترنت نیم بها