درباره گاجینو

ما در انتشارات بین‌المللی گاج بیشتر از 17 سال است که با انتشار کتاب‌های کمک آموزشی از پیش‌دبستانی تا کنکور همراهتان بوده‌ایم. در این 17 سال همواره سعی کرده‌ایم با خلاقیت و نوآوری‌هایی که در زمینه آموزش داشتیم، راه پر فراز و نشیب یادگیری را برایتان هموار کنیم و با ارائه خدمات متنوعی مانند آزمون‌های هماهنگ، ویدئوهای آموزشی و... در کنار کتاب‌ها، نیازهای آموزشیتان را با کیفیتی در خور نام گاج برآورده کنیم. با پیشرفت تکنولوژی و تغییر رویکرد فضای آموزشی به سمت مجازی شدن، بر آن شدیم تا با ایجاد اپلیکیشنی جامع و با کیفیت، آموزش تحصیلی را برای دانش آموزان سراسر کشور با قیمتی به مراتب ارزان تر، فراهم کنیم. بدین منظور از ابتدای سال 97 اقدام به تولید اپلیکیشن آموزش آنلاین گاجینو کردیم. در گاجینو تلاش ما بر این است که از طریق تولید انواع محتواهای آموزشی شامل ویدئو، کتاب، بازی، آزمون، تمرین، خودسنجی، کلاس های آنلاین و برای تمامی مباحث درسی، تمامی سلایق و نیازها را پوشش دهیم.

بهبود زندگی از طریق یادگیری

گاجینو در تلاش است تا هر دانش آموز در هر کجای ایران، با هر سطح اقتصادی و در هر سطح درسی به صورت آزادانه به محتوای با کیفیت دسترسی یابد، به اهداف خود برسد و رویای خود را دنبال کند.

Card image cap

ما معتقدیم آموزش صحیح می تواند به شما کمک کند تا علایق خود را بیابید، مسیر شغلی مناسب خود را انتخاب کنید و بهترین خودتان شوید؛ همینطور در تلاشیم تا با گسترش گاجینو، بستر آموزشی مناسب را برای دانش آموزانی که دچار محدودیت های جسمانی هستند، فراهم کنیم.

Card image cap

تلاش می کنیم تا با ایجاد شبکه اجتماعی میان دانش آموزان و معلمان، بستر ارتباطات را گسترش دهیم و با هدفمند تر نمودن اوقات فراغت، دانش آموزان را به انجام کارهای گروهی و کمک به یادگیری دوستانشان، تشویق کنیم.

Card image cap

در گاجینو به واسطه جامعیت در آموزش و نیز پیوستگی مباحث درسی، هر دانش آموز در هر پایه تحصیلی و با هر سطح درسی، می تواند به راحتی با انواع محتواهای آموزشی تولید شده توسط اساتید فن، فرآیند یادگیری خود را طی کند.

Card image cap

همینطور سعی کردیم تا با به روز نگه داشتن محتواها و تکنولوژی های بکار رفته در سیستم و توسعه اپلیکیشن، همواره خود را با نیازهای دانش آموزان تطبیق دهیم تا بتوانیم تجربه یادگیری دلپذیری را برای آیندگان سرزمینمان رقم بزنیم.