با گاجینو، درس خوندن دیگه سخت نیست!

گاجینو نسل نوین آموزشه، که هزاران ساعت ویدئوی آموزشی هدفمند، هدایت تحصیلی، آزمون‌های آنلاین و تمام کتاب‌های کمک آموزشی گاج همراشه! تازه کلی سرویس‌های جدیدم تو راهه... گاجینو میتونه یه شروع درسی نو برای تو باشه همین حالا با هر دستگاهی که داری میتونی گاجینویی شی .

آزمون آنلاین

+آزمون
برگزار شده

ویدیو آموزشی

+ساعت ویدیو آموزشی

کتاب درسی

+عنوان از کتاب‌های گاج

از پایه سوم تا کنکور

از پایه سوم تا کنکور

سرویس ویدئویی گاجینو

درس خوندن این روزا دیگه ساعت‌ها سر تو کتاب و جزوه بودن نیست، درس خوندن میتونه جذابتر باشه اگه با دوره‌های ویژه گاجینو باشه . با گاجینو میتونی هر هفته ویدئو های تدریس بهترین اساتید رو مطابق با سطح آموزشیت ببینی و با آموزشی برنامه‌ریزی شده در وقتت صرفه جویی کنی.

video

آموزش قدم به قدم فضایی برای تمامی پایه های تحصیلی

هر کتاب یک کهکشانه، گاجینو در هر کهکشان کلی ایستگاه فضایی داره، هر ایستگاه از مسیر آموزش فضایی یک فصل از کتاب درسیه، یاد میگیریم، تمرین میکنیم، مرور می کنیم و با شرکت در آزمون های هر ایستگاه امتیاز میگیریم…

 • کم هزینه و مقرون به صرفه
  کم هزینه و مقرون به صرفه
 • دوستدار محیط زیست
  دوستدار محیط زیست
 • به روز بودن مطالب درسی
  به روز بودن مطالب درسی
 • قابلیت جمع بندی و طبقه بندی
  قابلیت جمع بندی و طبقه بندی
 • سبک جدید آموزش
  سبک جدید آموزش
 • دسترسی به منابع با کیفیت
  دسترسی به منابع با کیفیت
ترافیک نیم بهاترافیک نیم بها

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با تراز و رتبه دریافت کنید، همچنین با دسترسی به بانک تست گاج می‌توانید بی‌نهایت آزمون با سرفصل‌های دلخواهتان را بسازید.

اطلاعات تماس

تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص - بلوار ایران خودرو - نرسیده به فتح - پلاک 2