آزمونهای مختلف گاجینو

شرکت توی آزمون‌های آزمایشی یکی از راه‌های که می‌تونی نقاط قوت و ضعف درس‌هاتو بسنجی.. مهمتر از همه می‌تونی دام طراح‌های سوال رو بشناسی تا سرجلسه آزمون کم نیاری؛ واسه کم نیاوردن و جلو زدن باید روی مطالب مسلط بشی و صدالبته مدیریت زمان داشته باشی که این ویژگی‌ها فقط با تکرار و تجربه به دست میاد. گاجینو با ارائه آزمون‌هایی با سبک متفاوت، فرصت شبیه‌سازی آزمون و به دست آوردن مهارت‌های لازم رو در اختیارت قرار میده.همین حالا با گاجینو شروع کن.

گاجینو
gajino

آزمون خودسنجی

توی قسمت خودسنجی کلی بانک تست هست که فقط کافیه درس‌هایی که دوست داری در آزمون باشن رو انتخاب کنی، بعد نوبت به انتخاب فصل‌ها میرسه و در نهایت میتونی تعداد سوالات و سختی سوالات رو انتخاب کنی و آزمون دلخواهتو بسازی وخودتو بسنجی ودر پایان هم نتیجه آزمونت رو ببینی.

آزمون پایان فصل

در انتهای هر فصل یک آزمون از کل مباحث همان فصل وجود داره که شامل سوالات چهار گزینه‌ای هست. با توجه به درصدی که در هر آزمون کسب می‌کنی، بین یک تا سه ستاره از اون فصل کسب می‌کنی.که نحوه‌ی استفاده از این ستاره ها در هر دوره متفاوته و از صفحه امتیازات میتونید جوایز در نظر گرفته شده رو مشاهده کنید.

آزمون توربو جت

بعد از دیدن یه آموزش کامل توی هر مبحث میتونی از این تست‌ها برای تثبیت مطالب تو ذهنت استفاده کنی. توربو مجموعه‌ای از تست‌های دوگزینه ای که به کمک یادگیریت اومده. اصلا هدف تست‌های دو گزینه‌ای یادگیری با تکرار و مرور تست‌ها در بازه‌های زمانی مختلف هست.

همین حالا با نصب گاجینو از خدمات رایگان استفاده کن

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور

دانلود از پلی استور

مخصوص کاربران اندروید

دانلود مستقیمدانلود مستقیم

دانلود مستقیم

مخصوص کاربران اندروید

ورود به وب اپلیکیشن ورود به وب اپلیکیشن

ورود به وب اپلیکیشن

مخصوص کاربران وب و آیفون

دانلود اپلیکیشن ویندوز دانلود اپلیکیشن ویندوز

دانلود اپلیکیشن ویندوز

مخصوص سیستم عامل ویندوز

 دانلود اپلیکیشن مک دانلود اپلیکیشن مک

دانلود اپلیکیشن مک

مخصوص سیستم عامل مک